LT EN RU

Apie mus

UAB “Transvora”

Tai logistines ir transporto paslaugas teikianti įmonė. Mūsų veiklos sritys yra:

  •   krovinių gabenimas,
  •   ekspedijavimas,
  •   kiti logistikos sprendimai (krovinių gabenimas su perkrovimu, muitinės formalumų tvarkymas ir kt.)

Įmonės tikslas – tapti patikimu partneriu, siekiančiu ilgalaikio, abipusiai naudingo bendradarbiavimo. Įmonė įkurta 2010 metais ir nuo to laiko jos kokybiškų paslaugų teikimą įrodo nuolat besiplečiantis klientų ratas. Įmonės krovinių pervežimo tinklas yra išplėtotas visoje Vakarų Europoje, Baltijos šalyse, Skandinavijos ir NVS šalyse.

Transporto vadybininkai parinks optimaliausius krovinių pervežimo variantus, pasiūlys Jums tinkamiausius logistikos sprendimus, prireikus suteiks Jums informaciją visais rūpimais logistikos klausimais.  Kadangi įmonės veikla yra orientuota tiesiogiai į klientą, todėl visi klientai mums yra vienodai svarbūs. Taipogi stengiamės palengvinti Jūsų darbą, todėl tereikia pateikti tikslią informaciją apie krovinį, adresus ir kontaktinius asmenis - ir nustatytą dieną krovinys jau bus ten, kur numatyta. Siekiame patenkinti klientų poreikius ir pranokti lūkesčius - štai toks mūsų tikslas!

Mūsų darbo patirtis bei bendradarbiavimas su patikimais Lietuvos ir užsienio partneriais garantuoja teikiamų paslaugų kokybę!